Medewerkers

MOVARE kent een statutair onderscheiden College van Bestuur en Raad van Toezicht. Daarnaast heeft MOVARE een Gemeenschappelijke medezeggenschapsraad (GMR). Het MOVARE-bureau ondersteunt en adviseert de scholen en het College van Bestuur.

Filter

Rutger van Dinther

Schooldirecteur De Vlieger

rutger.vandinther@movare.nl
Tom Pluijmen

Waarnemend schooldirecteur De Spoorzoeker

tom.pluijmen@movare.nl
Noortje Frenken

Projectleider

noortje.frenken@movare.nl
Iris Odekerken

Projectleider Burgerschap

iris.odekerken@movare.nl
Martijn Manders

Adviseur Financiën

martijn.manders@movare.nl
Stephanie van der Veeken

Schooldirecteur bs Meander en SBO de Boemerang

directie.abbsmeander@movare.nl/ info.rksbodeboemerang@movare.nl
Luc Steinschuld

Locatieleider SBO arcadia

info.rksboarcadia@movare.nl
Vera Willems

Concierge

vera.willems@movare.nl
Petra Rovers

Coördinator en Beleidsadviseur Huisvesting en Facilitair

petra.rovers@movare.nl
Bart Alofs

Projectleider Duurzaam Muziekonderwijs en Internationalisering

bart.alofs@movare.nl
Janine Deckers

Beleidsadviseur Onderwijskwaliteit

janine.deckers@movare.nl
Diana Heiligers

Schooldirecteur bs de Diabolo/ waarnemend schooldirecteur bs. Steltloper

directie.rkbsdediabolo@movare.nl
Chantal Pijls

Voorzitter GMR

gmr@movare.nl
Marina Schmits

Schooldirecteur rkbs An d’r Put

directie.rkbsanderput@movare.nl
Nicole Loermans

Schooldirecteur bs St. Ursula

directie.rkbsstursula@movare.nl
Jean Rinkens

Schooldirecteur bs Frans Postma

directie.abbsfranspostma@movare.nl
Mechelien van den Bos

Schooldirecteur bs St. Jozef

directie.rkbsstjozef@movare.nl
Lia Boumans

Schooldirecteur bs Gerardus Majella

directie.rkbsgerardusmajella@movare.nl
Janine Stelzmann

Schooldirecteur bs de Meridiaan

directie.rkbsdemeridiaan@movare.nl
Mechelien Caelen

Schooldirecteur bs ’t Valder

directie.rkbshetvalder@movare.nl
Leander Versleijen

Schooldirecteur bs de Schakel/ waarnemend schooldirecteur bs. Steltloper

directie.rkbsdeschakel@movare.nl
Monique van Dongen

Schooldirecteur bs de Blokkenberg

directie.rkbsdeblokkenberg@movare.nl
Sven van der Linden

Schooldirecteur obs Harlekijn

directie.obsharlekijn@movare.nl
Bert Gubbels

Schooldirecteur obs de Tovercirkel

info.obsdetovercirkel@movare.nl
Sander Hawinkels

Schooldirecteur obs de Schatkist

directie.obsdeschatkist@movare.nl
Linda Virdis

Schooldirecteur de Schatgraver

directie.bsdeschatgraver@movare.nl
Frank van Erve

Schooldirecteur bs Steltloper

directie.rkbssteltloper@movare.nl
René Heuts

Schooldirecteur de Wegwijzer

directie.oecbsdewegwijzer@movare.nl
Rachelle Buursen – Slagter

Schooldirecteur bs de Caleidoscoop

directie.rkbsdecaleidoscoop@movare.nl
Joyce Neelen

Interim-directeur Jenaplanschool De Vlieger

directie.abbsdevliegersittard@movare.nl
Bianca Bezemer – Wijnen

Schooldirecteur bs Schinveld

directie.rkbsschinveld@movare.nl
Gavino Tirotto

Schooldirecteur obs de Vlindertuin

directie.abbsdevlindertuin@movare.nl
Remco Könings

Schooldirecteur bs Bocholtz

directie.rkbsbocholtz@movare.nl
Jack Meis

Schooldirecteur bs Bleijerheide

directie.rkbsbleijerheide@movare.nl
Ron van Mierlo

Schooldirecteur obs de Droomboom

directie.obsdedroomboom@movare.nl
Fabien Jadoul

Schooldirecteur bs Langeberg

directie.rkbslangeberg@movare.nl
Marieke Gulpers

Schooldirecteur de Robbedoes en waarnemend schooldirecteur de Meridiaan

directie.obsderobbedoes@movare.nl
Chantal Pastoor

Schooldirecteur bs de Ganzerik

directie.rkbsdeganzerik@movare.nl
Jeron Bejas

Schooldirecteur obs de Trampoline en rkbs de Opstap

directie.obsdetrampoline@movare.nl en directie.rkbsdeopstap@movare.nl
Carlos Veraart

Schooldirecteur obs de Speurneus

directie.obsdespeurneus@movare.nl
Ilona Ploem

Schooldirecteur bs Mijn Spoor/ bs De Spoorzoeker

directie.rkbsmijnspoor@movare.nl/ directie.rkbsdespoorzoeker@movare.nl
Lars Rhoen

Schooldirecteur bs de Regenboorg

directie.rkbsderegenboog@movare.nl
Monique Horsch – Schrijen

Schooldirecteur obs Wereldwijs

directie.obswereldwijs@movare.nl
Monique Ronden

Schooldirecteur bs de Mheyster

directie.rkbsdemheyster@movare.nl
Hellen Sevenheck

Schooldirecteur bs de Veldhof

directie.rkbsdeveldhof@movare.nl
Birgitte van Hecke

Schooldirecteur bs Wonderwijs

info.bswonderwijs@movare.nl
Caroline Szalata

Schooldirecteur bs de Doorkijk

directie.dedoorkijk@movare.nl
Ilja Theunissen

Schooldirecteur so/vso St. Jan Baptist

directie.rksovsostjanbaptist@movare.nl
Joyce Seijbel

Schooldirecteur sbo de Wissel

directie.rksbodewissel@movare.nl
Richard de Wilde

Schooldirecteur Taalschool de WereldDelen

directie.taalschooldewerelddelen@movare.nl
Christel Withaar

Schooldirecteur bs De Veldhof

directie.rkbsdeveldhof@movare.nl
Danny Krijgsman

Hoofd Personeel, Onderwijs en Kwaliteit

danny.krijgsman@movare.nl
Marina de Man

Adviseur P&O

marina.deman@movare.nl
Nicole Strolenberg

Adviseur P&O

nicole.strolenberg@movare.nl
Sabine Habets

Medewerker P&O

sabine.habets@movare.nl
Ineke Moonen

Medewerker P&O

ineke.moonen@movare.nl
Thei Iding

Juridisch Adviseur en Adviseur P&O

thei.iding@movare.nl
Linda Voois

Onderwijsadviseur

linda.voois@movare.nl
Lydia Debie

Psychodiagnostisch Assistent

lydia.debie@movare.nl
Trix Dewever

Onderwijsadviseur

trix.dewever@movare.nl
Pascalle Wetzels

Onderwijsadviseur

pascalle.wetzels@movare.nl
Eric Hendriks

Hoofd Bedrijfsvoering

eric.hendriks@movare.nl
Anita Hildebrand

Financieel Administratief Medewerker

anita.hildebrand@movare.nl
Wim Goossens

Adviseur Financiën

wim.goossens@movare.nl
Fred de la Croix

Adviseur PSA

fred.delacroix@movare.nl
Hub Keulen

Senior Administrateur

hub.keulen@movare.nl
Peter Ruyten

Coördinator en Beleidsadviseur Facility Management

peter.ruyten@movare.nl
Tom Janssen

Adviseur Facility Management

tom.janssen@movare.nl
Court Eberson

Medewerker Facility Management

court.eberson@movare.nl
Bram Geijselaers

Medewerker Facility Management

bram.geijselaers@movare.nl
Muriel Giesen

Concerncontroller

muriel.giesen@movare.nl
Marianne van Loorbeek

Medewerker receptie

marianne.vanloorbeek@movare.nl
Gwyneth Koch

Medewerker receptie

Andrew Simons

Programmamanager

andrew.simons@movare.nl
Jos Feron

Programmamanager

jos.feron@movare.nl
Linda Noteborn

Adviseur communicatie

linda.noteborn@movare.nl
Sanne Boonen

Adviseur communicatie

sanne.boonen@movare.nl
Kitty Verwoerdt

Bestuurs- en managementondersteuner

kitty.verwoerdt@movare.nl
Yvonne Pongs

Bestuurs- en managementondersteuner

yvonne.pongs@movare.nl
Kirsten Pijls-Frijns

Bestuurs- en managementondersteuner

kirsten.pijls@movare.nl
John Wevers

Bestuurssecretaris en Hoofd bestuurs- en managementondersteuning

john.wevers@movare.nl
Maurice Bejas

Lid College van Bestuur

Maurice.bejas@movare.nl
Kiki Huijnen – Becks

Voorzitter College van Bestuur

kiki.huijnen@movare.nl
Laura Senden

Onderwijsadviseur

laura.einother@movare.nl
Jacqueline Huppertz

Onderwijsadviseur

jacqueline.ruiters@movare.nl
Marc Hendriks

Projectleider en Programmamanager

marc.hendriks@movare.nl
Kevin Haenen

Medewerker Facilitair Management

kevin.haenen@movare.nl
Erik Huijts

Schooldirecteur bs Titus Brandsma

info.rkbstitusbrandsma@movare.nl
Birgit Peels

Adviseur P&O

birgit.peels@movare.nl
Petra van den Bosch

Onderwijsadviseur

petra.vandenbosch@movare.nl
Marion Kleinen

Coördinator Breed Opleiding in School

marion.kleinen@movare.nl
Sandy Gubbels

Secretaris GMR

sandy.gubbels@movare.nl
Dyan Zanders – Debije

Adviseur P&O

dyan.zanders@movare.nl
Mirjam Moonen

Onderwijsadviseur

mirjam.moonen@movare.nl
Marjo Brinkman

Schooldirecteur bs Op gen Hei

info@rkbsopgenhei@movare.nl
Danny Creusen

Beleidsmedewerker IPB en ICT

danny.creusen@movare.nl
Ivana Erens

Adviseur P&O

ivana.erens@movare.nl
Lian van den Bosch

Procesbegeleider

lian.vandenbosch@movare.nl

De koers bepalen!

Samen bouwen aan een betere toekomst voor het onderwijs. Ontdek ons
strategisch beleid!

Kom je werken bij MOVARE? Werken bij
We zijn altijd op zoek naar nieuwe medewerkers! Neem gerust een kijkje bij onze openstaande vacatures. Vacatures

Wij gebruiken cookies. Daarmee analyseren we het gebruik van de website en verbeteren we het gebruiksgemak. Details