Direct naar de inhoud Direct naar de navigatie Direct naar zoeken
19-01-2018

OBS Harlekijn introduceert talentenspel De Drakenvallei voor groep 3

Onze school OBS Harlekijn ontwikkelde "De Drakenvallei" in samenwerking met Bureau21. ‘De Drakenvallei‘ is een spannend leerzaam spel dat is ontstaan uit de vraag ‘Hoe kunnen we in groep 3 meer inzetten op spelend leren?‘

Lees meer...


19-01-2018

OBS Harlekijn introduceert talentenspel De Drakenvallei voor groep 3

Onze school OBS Harlekijn ontwikkelde "De Drakenvallei" in samenwerking met Bureau21. ‘De Drakenvallei‘ is een spannend leerzaam spel dat is ontstaan uit de vraag ‘Hoe kunnen we in groep 3 meer inzetten op spelend leren?‘

Lees meer...


19-01-2018

Schoonmaak en sanitaire artikelen

In de afgelopen maanden heeft het nieuwe schoonmaakbedrijf Gom alle schoollocaties bezocht, waarbij de programma‘s zijn doorgelopen en de specifieke wensen van de school zijn geïnventariseerd. Op 8 januari jl. is het bedrijf gestart met de operationele schoonmaak op 41 schoollocaties. Bij een omvangrijke implementatie als deze moet rekening worden gehouden met een inwerkperiode voor het bedrijf Gom en haar medewerkers. Het is nodig om hen deze tijd te gunnen en wij erkennen dit.

Lees meer...


19-01-2018

Stichting Tyltylschool de Maasgouw Maastricht zoekt Directeur-bestuurder ( 1.0 fte, schaal DC)

Het bestuur van Stichting Tyltylschool de Maasgouw Maastricht een school voor leerlingen met (ernstig) meervoudige beperkingen zoekt een Directeur-bestuurder ( 1.0 fte, schaal DC) m.i.v. 01-05-2018 (of z.s.m. daarna). Reageren op deze vacature kan voor 01-03-2018  via f.thiessen@maasgouw.nl
 

Lees meer...


19-01-2018

Stichting Tyltylschool de Maasgouw Maastricht zoekt Directeur-bestuurder ( 1.0 fte, schaal DC)

Het bestuur van Stichting Tyltylschool de Maasgouw Maastricht een school voor leerlingen met (ernstig) meervoudige beperkingen zoekt een Directeur-bestuurder ( 1.0 fte, schaal DC) m.i.v. 01-05-2018 (of z.s.m. daarna). Reageren op deze vacature kan voor 01-03-2018  via f.thiessen@maasgouw.nl
 

Lees meer...


19-01-2018

Stichting Tyltylschool de Maasgouw Maastricht zoekt Directeur-bestuurder ( 1.0 fte, schaal DC)

Het bestuur van Stichting Tyltylschool de Maasgouw Maastricht een school voor leerlingen met (ernstig) meervoudige beperkingen zoekt een Directeur-bestuurder ( 1.0 fte, schaal DC) m.i.v. 01-05-2018 (of z.s.m. daarna). Reageren op deze vacature kan voor 01-03-2018  via f.thiessen@maasgouw.nl
 

Lees meer...


19-01-2018

MOVARE komt in beweging tijdens Abdijcross Kerkrade

Zondag 21 januari a.s. vindt de 54ste editie van de Abdij Cross Kerkrade plaats. Onderdeel van dit sportieve evenement is de MOVARE Abdij Kids Cross, waar elk jaar een paar honderd MOVARE- leerlingen aan deelnemen. Ook een team van MOVARE-collega´s verschijnt ieder jaar aan de start van de Abdijcross. Dit jaar hebben zich maar liefst 25 collega´s aangemeld, die zondag vanaf 10.50 uur de 5,2 kilometer-loop gaan trotseren.

Lees meer...


19-01-2018

MOVARE komt in beweging tijdens Abdijcross Kerkrade

Zondag 21 januari a.s. vindt de 54ste editie van de Abdij Cross Kerkrade plaats. Onderdeel van dit sportieve evenement is de MOVARE Abdij Kids Cross, waar elk jaar een paar honderd MOVARE- leerlingen aan deelnemen. Ook een team van MOVARE-collega´s verschijnt ieder jaar aan de start van de Abdijcross. Dit jaar hebben zich maar liefst 25 collega´s aangemeld, die zondag vanaf 10.50 uur de 5,2 kilometer-loop gaan trotseren.

Lees meer...


19-01-2018

Maak kans op een cadeaubon van 20 euro van Bol.com

Nieuwsgierig wat je daarvoor moet doen? Promoot de open dag van de Nieuwste Pabo op Facebook én maak daarbij kans op een cadeaubon van Bol.com ter waarde van 20 euro. Je kunt heel simpel jouw steentje bijdragen. Geen tijd te verliezen, snel aan de slag.

Lees meer...


18-01-2018

Uitnodiging bijeenkomst 'Gezamenlijk invulling geven aan medezeggenschap'

Tijdens de op 7 december jl. gehouden thema-avond over medezeggenschap is bij ons het idee ontstaan om een bijeenkomst te organiseren voor schooldirecteuren en voorzitters van medezeggenschapsraden. Onderwerp is het ‘gezamenlijk invulling geven aan medezeggenschap op de school‘. Schrijf je vóór 1 februari in voor één van de sessies (16:00 uur of 19:30 uur) op dinsdag 20 februari a.s.

Lees meer...


Movare.nl maakt gebruik van cookies.
Movare.nl gebruikt cookies (en andere technieken) en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website onder andere om deze te analyseren en te verbeteren, voor social media en om er voor te zorgen dat je voor jou relevante informatie en advertenties te zien krijgt. Meer weten over deze cookies, klik hiernaast op “Meer informatie”. Door gebruik te maken van deze website of door hiernaast op akkoord te drukken, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies en het verzamelen van informatie aan de hand daarvan door ons en door derden op de websites van Movare.
ACCEPTEREN