Direct naar de inhoud Direct naar de navigatie Direct naar zoeken
20-04-2018

Vacature directie Bs. Langeberg in Brunssum (0,8 - 1,0 fte)

Directeur worden op een school waar veel aandacht is voor kwaliteit, samenwerken, duurzaamheid, respect en veiligheid?

Lees meer...


20-04-2018

Vacature directie Bs. Langeberg in Brunssum (0,8 - 1,0 fte)

Directeur worden op een school waar veel aandacht is voor kwaliteit, samenwerken, duurzaamheid, respect en veiligheid?

Lees meer...


20-04-2018

Vacature directie Bs. Langeberg in Brunssum (0,8 - 1,0 fte)

Directeur worden op een school waar veel aandacht is voor kwaliteit, samenwerken, duurzaamheid, respect en veiligheid?

Lees meer...


20-04-2018

Vacature directie Bs. Langeberg in Brunssum (0,8 - 1,0 fte)

Directeur worden op een school waar veel aandacht is voor kwaliteit, samenwerken, duurzaamheid, respect en veiligheid?

Lees meer...


19-04-2018

Meivakantie en Hemelvaart

Tijdens de meivakantie is het MOVARE-bureau gesloten van maandag 23 april tot en met vrijdag 4 mei 2018. Vanaf maandag 7 mei staan wij graag weer voor jullie klaar. Let wel op: op donderdag 10 mei en vrijdag 11 mei is het MOVARE-bureau tevens gesloten i.v.m. Hemelvaart. We wensen iedereen een hele fijne vakantie!


19-04-2018

Meivakantie en Hemelvaart

Tijdens de meivakantie is het MOVARE-bureau gesloten van maandag 23 april tot en met vrijdag 4 mei 2018. Vanaf maandag 7 mei staan wij graag weer voor jullie klaar. Let wel op: op donderdag 10 mei en vrijdag 11 mei is het MOVARE-bureau tevens gesloten i.v.m. Hemelvaart. We wensen iedereen een hele fijne vakantie!


19-04-2018

Aanmelden kweekvijver 2018

Wil je je aanmelden voor de komende selectie van de kweekvijver? Maak dit dan vóór 21-05-2018 kenbaar bij Kirsten Pijls van afdeling BMO: kirsten.pijls@movare.nl De selectiegesprekken worden vóór 1-7-2018 afgerond. De start van het nieuwe traject is in het 4e kwartaal van 2018 (de exacte datum volgt nog). Bekijk dit document voor meer info.


19-04-2018

Calamiteiten melden tijdens vakantie?

De meivakantie staat voor de deur. Mocht je onverhoopt een calamiteit moeten melden: denk aan calamiteiten met betrekking tot het gebouw of ICT, crisiscommunicatie, een overlijdensbericht of persvragen, dan zie je in dit document bij wie je terecht kunt met dergelijke vragen in de vakantie, maar deze lijst geldt overigens ook buiten de vakanties. Voor straks een hele fijne vakantie!


16-04-2018

OBS Wereldwijs trotseert trappen Snowworld tijdens staking PO

OBS Wereldwijs voerde een geslaagde actie tijdens de stakingsdag PO op 13 april. Peter Satijn, directeur OBS Wereldwijs: "Wij willen graag dat heel Landgraaf en misschien wel heel Zuid-Limburg (in)ziet dat het onderwijspersoneel staat voor goed onderwijs voor onze leerlingen en voor alle toekomstige kinderen. We willen ook zichtbaar zijn voor minister Slob in Den Haag."

Lees meer...


16-04-2018

OBS Wereldwijs trotseert trappen Snowworld tijdens staking PO

OBS Wereldwijs voerde een geslaagde actie tijdens de stakingsdag PO op 13 april. Peter Satijn, directeur OBS Wereldwijs: "Wij willen graag dat heel Landgraaf en misschien wel heel Zuid-Limburg (in)ziet dat het onderwijspersoneel staat voor goed onderwijs voor onze leerlingen en voor alle toekomstige kinderen. We willen ook zichtbaar zijn voor minister Slob in Den Haag."

Lees meer...


Movare.nl maakt gebruik van cookies.
Movare.nl gebruikt cookies (en andere technieken) en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website onder andere om deze te analyseren en te verbeteren, voor social media en om er voor te zorgen dat je voor jou relevante informatie en advertenties te zien krijgt. Meer weten over deze cookies, klik hiernaast op “Meer informatie”. Door gebruik te maken van deze website of door hiernaast op akkoord te drukken, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies en het verzamelen van informatie aan de hand daarvan door ons en door derden op de websites van Movare.
ACCEPTEREN